Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Müşterinin Sorumlulukları Sözleşmesi

Müşteriler kendilerine sağlam ve çalışır durumda teslim edilen villadaki tüm taşınır ve taşınmaz eşyaları temiz ve sorumluluk bilinciyle kullanmakla, villadan ayrılırken tüm mutfak eşyalarını temiz,  bulaşıkları yıkanmış ve çöpleri atılmış olarak bırakmakla yükümlüdür. Villanın makul ölçüler dışında kirli bırakılması durumunda temizlik ücreti tutarı hasar depozitosundan tahsil edilecektir.

Villada ve içindeki cihazlarda bir hasar oluşması durumunda www.obenimvillam.com durumdan haberdar edilecek, kaybedilen veya hasar verilen eşyanın bedeli karşılıyorsa depozitodan, karşılamıyorsa müşteriden nakit olarak alınacaktır.

Müşteri ve misafirleri tatili süresince gürültü ve taşkınlık yapma, yüksek sesle müzik dinleme gibi  çevreyi rahatsız edecek ve konusu suç teşkil eden davranışlardan uzak duracaktır. Bu gibi durumlarda www.obenimvillam.com herhangi bir şikayet gelmesi durumunda www.obenimvillam.com rezervasyon süresi dolmadan müşteriden villayı terk etmesini isteme hakkını saklı tutar.

www.obenimvillam.com muhafazakar ve havuzu korunaklı olarak tabir edilen villalara ve havuzlara etraflı korunaklı olsalar bile dışarıdan görünmezlik garantisi vermez. Bu villalarda müşteriler kendi mahremiyetlerini kendilerini sağlayacaklardır. Aksi durumda  www.obenimvillam.com sorumluluk kabul etmez.

Müşterininwww.obenimvillam.com  düzenlenmiş olan “ Villa Kiralama Sözleşmesini” imzalamaması durumunda müşteriye villada konaklama izni verilmeyecek, herhangi bir ücret iadesi yapılmayacak, ayrıca  www.obenimvillam.com kiralama ücretinin tamamını talep etme hakkı doğacaktır.

Mücbir Sebep

Savaş, villa bölgesinde yaşanabilecek deprem, salgın hastalık, yangın ve sel felaketi gibi mücbir sebep durumlarında www.obenimvillam.com ve müşteri hiçbir yasal sorumluluk altına girmeden kira sözleşmesini karşılıklı olarak feshedebilirler.

Şikayetler

Müşteriler konaklama boyunca yaşadıkları sıkıntıları ve şikayetlerini derhal www.obenimvillam.com bildirecekler ve sıkıntıwww.obenimvillam.com  tarafından ivedilikle çözüme kavuşturulacaktır. Konaklama süresince bildirilemeyen ve konaklama bittikten sonra yapılacak şikayetlerden www.obenimvillam.com sorumlu değildir.

Güvenlik ve Gizlilik Politikası

www.obenimvillam.com  müşterilerinin ad,soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgilerini sadece kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak dışında kullanmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bu bilgilerin üçüncü kişilere ifşasını önlemek amacıyla gerekli tedbirleri alacaktır.

Alınan tüm önlemlere karşın www.obenimvillam.com adresine yapılan siber saldırılar sonucu gizli bilgilerin zarar görmesi ve üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda   www.obenimvillam.com herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

www.obenimvillam.com kullanıcılarını tanımlama ve demografik bilgiler toplamak amacıyla kullanıcıların IP adreslerini kullanabilir.   

Son Hükümler    

1) Müşterinin villaya ulaşımı kendi sorumluluğundadır. Villaya ulaşan yolların bozuk, virajlı, toprak ve stabilize olması, müşterinin aracının bu tip yollar için yetersiz olması ve bunlardan dolayı oluşabilecek kaza, aracın bozulması veya yetersiz kalması gibi olumsuzluklardan   www.obenimvillam.com sorumlu tutulamaz.

2) www.obenimvillam.com internet sitesinde belirtilen villanın konumu, yaklaşık konum olup az da olsa yanılma payı bulunabilir. Kiralanan villanın coğrafi konumundan doğabilecek olumsuzluklar ve memnuniyetsizlikten  www.obenimvillam.com sorumlu değildir.

3) Villanın inşaatında ve dekorasyonunda kullanılan ahşap, taş, plastik, beton malzemeler ile ağaç, bitki ve çiçek gibi nesnelerin müşterinin sağlığını olumsuz etkilemesinden  www.obenimvillam.com sorumlu değildir.

4) Villa detay sayfasında; villanın plaj, restoran ve market gibi çeşitli merkezlere olan uzaklığı yaklaşık olarak belirtilmiştir. www.obenimvillam.com kapanan market ve restoranlardan sorumlu tutulamaz.

5) Havuz, salıncak, oyun aletleri gibi yerlerde yaşanabilecek kazalar ile böcek ısırması ve zehirlemesi gibi durumlardan www.obenimvillam.com sorumlu değildir.

6) Müşterinin sebep olduğu kazalar ve olaylardan, elektrik ve gaz kaçağı sebebiyle oluşabilecek yangın ve zehirlenmelerden, ölümlerden, telefon, internet ve elektrik kesintilerinden  www.obenimvillam.com sorumlu değildir.

7) İnternet sitemizde bulunan villaların resimleri temsili olmayıp gerçeğinin aynısıdır. Villanın resimdekilerden farklı, büyük veya küçük görünmesi gibi sebeplerle rezervasyon iptali söz konusu değildir.

8) Cenaze, düğün, sağlık problemleri, kaza, izin iptali gibi sebeplerle rezervasyonun iptali söz konusu değildir.

Görevli Mahkeme

 Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü anlaşmazlıklarda FETHİYE Mahkemeleri yetkilidir.

 

www.obenimvillam.com  adresinde yer alan villalardan birine rezervasyon yaptıran müşterilerimiz yukarıda yazılan hususları kabul etmişlerdir. Bu şartlardan herhangi birine aykırı davranışta bulunulması durumunda O Benim Villam rezervasyonu tek taraflı feshetme, ödenen ücreti iade etmeme veya kalan ücreti talep etme hakkını saklı tutar.